Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské utkání Aritma : FA Praha, 14 : 25

17. 9. 2016

Celkem čtyři hráči vypadli kvůli zdravotním potížím z nominace, a tak trenéři měli se skládáním sestavy těžkou hlavu. Od začátku se vědělo, že zápas bude velmi náročný, protože na prvním hřišti byli pouze dva hráči na střídání a druhém dokonce jen jeden.

Co se týká skóre, byl zápas opět na obou hřištích nevyrovnaný. Na jednom stříleli góly hráči Aritmy, oproti tomu na druhém spustil kanonádu hostující tým. Za dvě čtvrtiny se na tomto hřišti za domácí trefil pouze Tomáš Štěpánek. Ve samotné hře byla Aritma kombinačnějším týmem. Kluci se učí novou rozehrávku od brankáře, ve které hraje hlavní roli střední hráč. A byla to právě tato rozehrávka, která se na obou hřištích Aritmákům dařila. 

V půlce utkání se týmy FA Praha prohodili, i nadále však pokračoval ve skóre stejný obrázek Za domácí můžeme vyzdvihnout krásnou kombinace Vaška Holubovského s Radkem Radějem, kterou druhý jmenovaný zakončil trefou do prázdné brány. Další fotbalový moment nastal v poslední čtvrtině, kdy se do míče opřel Jaroslav Korbel a asi ze 20 metrů poslal přízemní ranou míč přímo do sítě. Velice dobrý výkon podal i Kuba Chlupáč, Vítek Ransdorf nebo Prokop Čech. 

Kluci mohou mít z tohoto utkání dobrý pocit, protože předvedený výkon naznačil, jaký styl hry se chceme naučit hrát. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Coerce : Blood require plan

(Abecyturoencor, 29. 7. 2018 0:27)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/perche-un-uomo-prende-il-cialis/