Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské utkání Aritma : Bráník, 22:21

11. 9. 2016

Na aritmácké trávě bylo v pátek odpoledne rušno, kromě mistrovského utkání ročníku 2006 bylo k vidění i vystoupení našich hráčů, a to proti fotbalovému mužstvu Bráníku. K soudcování na obou hřištích se museli postavit naši trenéři, protože na utkání nebyl delegován rozhodčí.

Utkání bylo odpočátku vyrovnané, ovšem to pouze v případě, že diváci stihli sledovat obě hřiště zároveň. Na jednom hřišti vytvářel pohlednější kombinace Bráníčtí. Naši hráči se zde trápili hlavně s rozehrávkou, na které intenzivně pracujeme v tréninku. Několikrát již bylo vidět, že když rozehra vyjde jak má, vyjde z toho pohledná kombinace. Taková se povedla v první čtvrtině, kdy do brány zakončoval Tomáš Štěpánek. 

Na druhém hřišti byli lepší zase hráči Aritmy, které od postranní čáry koučoval trenér Vyhnal. Kluci si zde od začátku vypracovali gólový náskok. A v součtu čtyř čtvrtin zvítězili 18:9. Kluky je především potřeba pochválit za to, že se opět dařilo vytvářet spousta gólových šancí a bylo vidět, že hoši o hře sami přemýšlí a snaží se vše dělat se zaujetím pro hru.

Po utkání se, tak v šatně mohl rozeznít vítězný pokřik!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář