Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kluci obsadili na turnaji v Chuchli 4. místo

4. 9. 2016

Sobotní dopoledne se v Chuchli neslo ve znamení mládežnického fotbalu, na programu byl turnaj ročníku 2007, kterého se účastnilo celkem šest týmů. Mimo našeho týmu se turnaje zúčastnili mužstva Benešova, Chuchle, Mostu, Fotbalové akademie Alexe Zbůra a Vyšehradu. Aritmáci si vedli ze začátku výborně. Hned na úvod porazili mužstvo Vyšehradu a to poměrem 5:2, když se dvakrát trefili Adam Třiska a Petr Horák a jeden gól přidal Kuba Procházka. Dalším soupeřem kluků byl velmi dobrý tým Fotbalové akademie, naši předvedli ještě lepší výkon a soupeři nasázeli šest branek. To se kromě Adama a Petra přidal ke střelcům ještě David Leidl, zvláště jeho gól z přímého kopu byl ozdobou zápasu. Po tomto utkání následovala tří zápasová pauza, která možná naše plejery ukolébala. Je, ale zapotřebí říci, že následující dva soupeři byli opravdu dobří. Na týmech Mostu a Benešova byla hned od začátku vidět, jak fyzická, tak i technická převaha. Hráči Aritmy se ovšem nevzdali, zvlášť dobrý výkon podali v obou zápasech brankáři Kuba Mejzlík a Jarda Korbel, kteří pochytali několik vyložených gólovek. Po zápasu s Benešovem byl na řadě zápas, který nepřímo rozhodoval, zda naši borci skončí na třetím nebo na čtvrtém místě. Jednalo se o souboj s domácí Chuchlí, která měla od samého začátku turnaje problém s nedostatkem hráčů a tak její tým doplňovali hráči Fotbalové akademie Alexe Zbůra. A byla to právě akademie, která by při případné porážce našeho týmu obsadila třetí místo. Bohužel Aritmákům utekl začátek utkání a tak od 4 minuty museli dohánět hned tříbrankové manko. To se jim bohužel nepodařilo, za Aritmu korigoval výsledek pouze Maty Klíma. V posledním utkání s Chuchlí již byla na našich hráčích patrná únava, která z části zapříčinila, že jsme neskončili na třetím místě.

Kluci si za celý turnaj zaslouží velkou pochvalu, a to hlavně za jejich přístup k utkání a za jejich chuť vyhrát každý zápas. Při závěrečném vyhlašování byl vybrán David Leidl jako jeden z nejlepších hráčů turnaje.